top of page
  • epuldova

IDEAS v roce 2022

Chyběli jsme Vám? Po delší době se opět vracíme k našemu „BLOG“ seriálu. A jelikož jsme se na nějakou dobu odmlčeli, je samozřejmě na místě uvést vše na pravou míru a dostat Vás zpět k dění v IDEAS.


Poslední 2 roky


V průběhu posledních dvou let prošel tým IDEAS podstatnými, nejen personálními, změnami a jak se říká – přežijí jen ti nejsilnější. To v této době platí dvojnásob a skutečně, přežili jsme!


Díky skvělému zázemí a rychlému jednání se nám podařilo vytvořit úplně nové oddělení Digitálních technologií. Ve spolupráci s nimi jsme byli schopni (a stále jsme) zajistit pro naše klienty virtuální nebo hybridní eventy v té nejvyšší kvalitě. Ale nebyli bychom IDEAS, kdybychom i do virtuálních eventů nepřenesli naši kreativitu. Že si to úplně nedokážete představit?


Uspořádat online ochutnávku vína s profesionálním someliérem, kadeřnickou show nebo interaktivní kouzelnické představení v přímém přenosu v online podobě? To pro nás nebyl žádný problém!V posledních měsících jsme nezůstali pouze u virtuálních akcí. Jakmile nám to bezpečnostní opatření dovolily, uspořádali jsme pro naše klienty i akce fyzické. Z loňského roku se rádi vracíme k „summer party“, která byla tematicky laděná do stylu Rozmarného léta. Atmosféra na místě i zpětné ohlasy účastníků, kteří společně něco prožili, pobavili se a odpočinuli si od každodenního stresu, nás opět přesvědčili, že nejraději máme ty akce, kde se lidé mohou setkat naživo!


Poslední dva roky nás určitě v mnohém posunuly dál. Rozšířili jsme si obzory o celý nový svět virtuálních či hybridních akcí, které dnes považujeme za standart. Jsme hrdí na to, že je umíme připravit klientovi na míru, funkční a zároveň na vysoké úrovni. V neposlední řadě jsme si ale ještě více uvědomili, co nás opravdu baví.


Jsou to samozřejmě fyzické akce, na kterých se můžeme „vyřádit“, vymyslet koncept, aktivity nebo zábavu, kterou ocení jak klienti, tak hlavně každý jednotlivec, který se akce zúčastní. To je pro nás ta největší motivace do další práce…


Nový ředitel


IDEAS má nového ředitele! Petr přišel z eventové společnosti, ve které se řadu let věnoval přípravě kreativních eventů a incentivních cest v ČR i po celém světě. V poslední době si vyzkoušel i „opačnou stranu“. Pracoval na pozici zadavatele ve velké společnosti. Chyběla mu tam ale možnost kreativní seberealizace, kterou by nyní rád prezentoval právě v IDEAS.


Vize...


Věříme, že jeho nápady a zkušenosti budou tím správným motorem pro IDEAS, které se bude rozvíjet a bude realizovat ty nejlepší eventy! Vzhledem ke své minulosti by se, kromě posílení značky IDEAS a rozšíření klientského portfolia na českém trhu, chtěl zaměřit na přesah do zahraničí, a to v obou směrech, tedy outgoingu i incomingu.A právě tomuto tématu se budeme věnovat v našem příštím článku. Pokusíme se Vám přiblížit naše plány rozšíření portfolia služeb. Představíme přesah služeb do zahraničí a také rozšíříme stránku případových studií, aby pro Vás bylo jednodušší si modelové cesty a zážitky představit. Pokud jste nedočkaví nebo máte zájem či konkrétní poptávku na nějakou z našich služeb, neváhejte kontaktovat Petra přímo na telefonu.Děkujeme, že jste dočetli až sem a budeme doufat, že u příštího dílu seriálu se opět „potkáme“. Zatím se mějte fajn, a hlavně pevné zdraví!


39 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page